Váš nákupní košík je prázdný
 

Vložka proti přehřívání OUTLAST pro First class+/ Eclipse / Duo+
Kat.č.: outlastzada
Výrobce: Römer
Cena: 1090 Kč s DPH
901 Kč bez DPH
 
zatím nehodnoceno Průměrné hodnocení 0 z 5 hvězdiček

Zobrazit/napsat hodnocení


Popis

Určena pro autosedačky bez opěrky hlavy:

Duo+
Eclipse
First Class

 

 

Produktové vlastnosti:
jsou vyrovnávány nežádoucí výkyvy teploty
méně přehřívání
méně pocení

BRITAX RÖMER vložky proti přehřívání s technologií OUTLAST®

Odkud to pochází?
Technologie Outlast® byla původně vyvinuta pro NASA k ochraně astronautů před výkyvy teplot ve vesmíru. V dnešní době se materiály Outlast®, které regulují klima, používají v různých výrobcích, od oblečení, přes obuv, lůžkoviny a lékařské výrobky až po průmyslové aplikace.

Co je to technologie Outlast®?

Tato technologie je založená na materiálech PCM (materiálech měnících skupenství), které úspěšně spojují dvě dobře známé technologie. Na jedné straně je to mikrozapouzdřování, které je známé ze žvýkaček obsahujících mikrokapsle. Během žvýkání se narušují pouzdra mikrokapslí a uvolňuje se chuť. Jiný příklad: vzorky parfémů v časopisech. Mikrokapsle se narušují při tření papíru, čímž se uvolňuje vůně, která je zapouzdřená uvnitř. Na rozdíl od toho jsou u materiálů Outlast® mikrokapsle opatřené trvalým pouzdrem, které se nenaruší.

Jak to funguje?
Uvnitř patentovaných mikrokapslí, nazvaných Outlast® Thermocules™, jsou uloženy látky podobné parafínu, které jsou schopné měnit skupenství. H2O je všeobecně známým příkladem tohoto jednoduchého fyzikálního principu. Voda se stává ledem nebo párou, když se přidává nebo odebírá energie. Technologie PCM využívá úplně stejné fyzikální zákony. Přehled výhod výrobků Outlast® Adaptive Comfort®:


BRITAX RÖMER vložka proti přehřívání
Jsme první společností, která používá inovativní technologii PCM v oblasti dětských bezpečnostních autosedaček. Vyrovnáváním nepříjemných teplotních změn, které působí na malé pasažéry ve vozidlech, pomáhají autosedačky udržovat stálejší teplotu pokožky. Dítěti pak není příliš horko ani příliš zima, ale akorát.

V nabídce jsou tři různé verze potahů „Keep Cool“, které se hodí téměř na každou dětskou autosedačku: BABY-SAFE, FIRST CLASS plus, ECLIPSE, DUO plus, KING plus, SAFEFIX plus, SAFEFIX plus TT, ADVENTURE, KID, KID plus, KIDFIX, EVOLVA 1-2-3, EVOLVA 1-2-3 plus.

Potah ze 100% bavlny také zajišťuje větší komfort.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si také objednali...


Tento produkt byl zařazen do našeho katalogu 14.12.2010.
Domů :: Jinde levněji? :: Kontakt :: Vzorkovna autosedaček :: Nákupní řád :: Ochrana osobních údajů :: Mapa stránek :: Autosedačka po havárii
 Provozováno na systému SHOP4U