Váš nákupní košík je prázdný
 

Vložka proti přehřívání OUTLAST pro King / Safefix+
Kat.č.: outlastcely
Výrobce: Römer
Cena: 1090 Kč s DPH
901 Kč bez DPH
 
zatím nehodnoceno Průměrné hodnocení 0 z 5 hvězdiček

Zobrazit/napsat hodnocení


PopisUniverzální velikost, určena pro autosedačky s opěrkou hlavy kategorie 9-18, 9-36 a 15-36kg:BRITAX RÖMER vložky proti přehřívání s technologií OUTLAST®

Odkud to pochází?
Technologie Outlast® byla původně vyvinuta pro NASA k ochraně astronautů před výkyvy teplot ve vesmíru. V dnešní době se materiály Outlast®, které regulují klima, používají v různých výrobcích, od oblečení, přes obuv, lůžkoviny a lékařské výrobky až po průmyslové aplikace.

Co je to technologie Outlast®?

Tato technologie je založená na materiálech PCM (materiálech měnících skupenství), které úspěšně spojují dvě dobře známé technologie. Na jedné straně je to mikrozapouzdřování, které je známé ze žvýkaček obsahujících mikrokapsle. Během žvýkání se narušují pouzdra mikrokapslí a uvolňuje se chuť. Jiný příklad: vzorky parfémů v časopisech. Mikrokapsle se narušují při tření papíru, čímž se uvolňuje vůně, která je zapouzdřená uvnitř. Na rozdíl od toho jsou u materiálů Outlast® mikrokapsle opatřené trvalým pouzdrem, které se nenaruší.

Jak to funguje?
Uvnitř patentovaných mikrokapslí, nazvaných Outlast® Thermocules™, jsou uloženy látky podobné parafínu, které jsou schopné měnit skupenství. H2O je všeobecně známým příkladem tohoto jednoduchého fyzikálního principu. Voda se stává ledem nebo párou, když se přidává nebo odebírá energie. Technologie PCM využívá úplně stejné fyzikální zákony. Přehled výhod výrobků Outlast® Adaptive Comfort®:

Produktové vlastnosti:

jsou vyrovnávány nežádoucí výkyvy teploty
méně přehřívání
méně poceníBRITAX RÖMER vložka proti přehřívání
Jsme první společností, která používá inovativní technologii PCM v oblasti dětských bezpečnostních autosedaček. Vyrovnáváním nepříjemných teplotních změn, které působí na malé pasažéry ve vozidlech, pomáhají autosedačky udržovat stálejší teplotu pokožky. Dítěti pak není příliš horko ani příliš zima, ale akorát.

Potah ze 100% bavlny také zajišťuje větší komfort.


       


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si také objednali...
Top Tether pro DUO plus
970 Kč s DPH
802 Kč bez DPH
Sluneční clona 2 ks - MEDVÍDEK Pú a tygr
170 Kč s DPH
141 Kč bez DPH
Sluneční clona BRITAX-RÖMER
230 Kč s DPH
190 Kč bez DPH


Tento produkt byl zařazen do našeho katalogu 14.12.2010.
Domů :: Jinde levněji? :: Kontakt :: Vzorkovna autosedaček :: Nákupní řád :: Ochrana osobních údajů :: Mapa stránek :: Autosedačka po havárii
 Provozováno na systému SHOP4U