KONTAKTY

KVALITNÍ AUTOSEDAČKY
Jana Hrubá
Česká 685, 742 21 Kopřivnice
tel: +420 604 504 441
napište nám
Vzorková prodejna autosedaček Kopřivnice.
Otvírací doba dle dohody se zákazníkem.

NOVINKY

arr3Srovnávač autosedaček Cybex 2019 Základní údaje vybraných autosedaček Cybex v přehledové tabulce.         ... arr3Testy autosedaček CYBEX jaro 2017Autosedačky Cybex se drží na vrcholu, jak opět dokázaly letošní testy autosedaček nejznámějších moto... arr3Testy autosedaček 11/2016 CYBEX – 3 VÍTĚZOVÉ TESTU NEZÁVISLÉ NĚMECKÉ SPOTŘEBITELSKÉ TESTOVACÍ ORGANIZACE STIFTUNG...

ZBOŽÍ V AKCI


Doprava a platba
Doprava a platba

 

 

Dodací lhůty:

 

Zboží, které je skladem, odesíláme 1-2 pracovní dny po objednávce (záleží i na čase objednávky). Pokud potřebujete dodat zboží co nejrychleji, kontaktujte nás telefonicky, vždy je několik variant k okamžitému odeslání (doručení do 24h).

V případě objednávky pátek odpoledne-sobota-neděle se objednávka začíná zpracovávat až následující pracovní den, tj. pondělí.

 

OBJEDNÁVKY nad 2500,- Kč dopravné zdarma!

Objednávky do 2500,- ... dopravné 99,- Kč

 

Platba převodem:

Platba předem na náš účet. Podklady k platbě jsou zaslány automaticky v potvrzení objednávky. 

Zboží Vám zašleme přes expresní balíkovou službu PPL, doručení následující pracovní den po odeslání zboží.


Platba dobírkou  (+ 29,- Kč doběrečné):

Platba v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží řidiči přepravní služby. Zboží Vám zašleme přes expresní balíkovou službu PPL, doručení následující pracovní den po odeslání zboží.


 

Osobní odběr na provozovně v Kopřivnici:

Platba převodem na účet nebo v hotovosti při převzetí, zboží Vám nachystáme v naší vzorkovně autosedaček v Kopřivnici, ul. Česká 685, a to na předem dohodnutý termín převzetí.

 

 

Doprava na SLOVENSKO 290,- Kč

Platba v hotovosti v Eurech při převzetí (dle aktuálního kurzu Kč/Eur), pro dopravu na Slovensko bohužel nelze využít dopravného zdarma.